הכתב

אתר הספורט המקומי שלך

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter

דורון לחג

פורסם ע"י Amir 0 תגובה

במסגרת פרויקט הכר את השחקניות החדשות בקבוצת הנשים של מכבי גדרה, העומדת בפתחה של העונה השנייה בליגה הלאומית, נציג בפניכם הפעם את דורון שייבה.

ש – היי דורון, מה שלום השריר שלך? (זה שמת באימון שהייתי בו…)

ת –  “חח מאז הוא כבר הספיק להתאושש ולמות עוד פעם אבל זהו נכנסנו לתוך מין התחלה של שגרת אימוני שמאפשרת גם לשרירים להיכנס לשגרה שלהם ככה שמצב השריר טוב (לבינתיים)”.

ש – ראיתי אותך בסוף אימון בן שעתיים. זה נראה שאת יכולה להמשיך עוד שעתיים בלי להרגיש…

ת – “את האמת זה שפשוט הגעתי לאימונים עם קצת כושר אבל באמת שזה רק היה נראה. עדי דאגה ועדיין דואגת להכניס אותנו לכושר ולקרוע אותנו כמו שצריך”.

ש – הבנתי שעברת פציעה לא קלה בעונה שעברה. אז ראשית – האם החלמת באופן מלא, או שיש עדיין חששות כלשהם?

ת – “אכן עברתי פציעה לא קלה ניתוח בשתי הרגליים, אבל בשביל פציעת ספורט זה היה הרע במיעוטו ונכון לעכשיו הניתוח הביא 100 אחוז הצלחה, אז כן החלמתי באופן מלא וחששות תמיד יש אבל פשוט צריך לשים לב ולוודא שעובדים נכון”.

ש – באיזה עמדה את מעדיפה לשחק – קלעית, או רכזת?

ת – “פה אין בכלל שאלה, ברור שקלעית, זו העמדה הטבעית שלי אבל גם בעמדת הרכזת שיחקתי בעבר ותמיד עזרתי להוביל כדור שהיה צריך”.

ש – אחת מהנקודות שהיו זקוקות לחיזוק בקבוצה בעונה שעברה, הייתה הקליעה מבחוץ. גם מהמשחק שראיתי אותך העונה שעברה במדי בני יהודה וגם מהאימון שראיתי, התרשמתי שיש לך יד לא רעה מבחוץ?

ת – “השנה הקליעה זו דווקא נקודה חזקה שלנו בתור קבוצה, יש קלעיות מעולות ואני מקווה שאני באמת אוכל להביא גם את הקליעה שלי לידי ביטוי”.

ש – על מה את עוד צריכה לעבוד ולשפר במשחק שלך?

ת – “תמיד צריך לעבוד ולשפר אסור לשבת בחיבוק ידיים ולהגיד אני בסדר אני מספיק טובה, כי בזמן הזה יהיו בנות אחרות שיעבדו קשה כדי להצליח ולהתקדם יותר ממני. כדרור, קליעה אלה דברים שתמיד צריך לעבוד עליהם וכל מה שקשור ליכולת אישית ודברים שאפשר לעבוד לבד ושלא מחייבים מאמן צמוד, רק רצון. אבל עקב ”ההסבה המקצועית” שעושים לי לעמדת הרכזת אז כדרור ושליטה בכדור יהיו דברים שאני אצטרך לשים עליהם במיוחד דגש השנה”.

ש – מה את מעדיפה – לעלות בחמישייה, או להיות זו שעולה מהספסל ומכניסה אנרגיות חדשות לקבוצה?

ת – “אני אלך פה על החמישייה בגלל שהקבוצה והמשחק עצמו נורא תלויים בקצב ובאנרגיות שאיתם המשחק מתחיל שזה מלווה עם איזושהי אחריות ומחויבות לפי דעתי שאני יותר מאשמח לקחת על עצמי השנה”.

ש – איך ההרגשה לקבל בגיל כזה צעיר את מלאכת הריכוז בקבוצה שמשחקת בליגה הלאומית?

ת – ” ההרגשה היא ששמים עלי אחריות, שיש לי עכשיו יותר מה להוכיח ואני שמחה לקחת את זה על עצמי וגם יש סביבי קבוצה של בנות מוכשרת וזה מוריד את רמת הלחץ. בסופו של דבר אני באמת שמחה על ההזדמנות הזאת, זה יעזור לי להתקדם ולהשתפר ואם על הדרך זה גם מה שיעזור לקבוצה אז בכלל הצלחתי”.

ש – מטרות וציפיות אישיות וקבוצתיות לקראת העונה הקרוב במכבי גדרה.

ת – “מטרות וציפיות אישיות זה כמובן להתקדם כמה שיותר מבחינת יכולת, להוביל איפה שאני יכולה ואומנם אני צעירה אבל אני מאמינה שהצלחתי לצבור קצת ניסיון שאוכל להביא אותו לידי ביטוי במגרש ופשוט לתת מעצמי כמה שיותר. מבחינה קבוצתית, לדעתי המטרה זה להתברג בארבע הראשונות ושכמובן נתחבר ונהנה אחת עם השנייה כמה שיותר”.

ש – האם ההיכרות המוקדמת שלך עם השחקניות הצעירות ההאחרות בקבוצה – מקלה עלייך את ההשתלבות בקבוצה?

ת – כן מאוד, ההשתלבות הייתה חלקה כי באמת את רוב הבנות כבר הכרתי אבל גם בלי קשר יש אחלה בנות וגם אם לא היינו מכירות לא הייתה שום בעיה.

ויאללה מכבי, שתהיה שנה טובה ומוצלחת !

קטגוריות: כדורסל

פוסטים פופולארים

מה היה לנו

  א – אוקלהומה – מה שחסר להם באמת, זה רכז ...

שירים בלי ש

מסעה של קבוצת הפועל קטמון ירושלים, שהחל לפני שש שנים, ...

" יום שמח לא

פנייה לשחקנים באסיפה לפני המשחק מול עפולה: (ומה קרה בפועל..). א ...

no mas por favor

סוף שבוע עצוב עבר על חובבי הספורט בעולם, לאחר שלאנס ...

עונג שישי

במסגרת המחזור שלישי בליגה הלאומית בכדורגל,  ארחה קבוצת הפועל קטמון ...

מפרסמים