הכתב

אתר הספורט המקומי שלך

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter

Next one is real

פורסם ע"י Amir 0 תגובה

תשימו “הדר אפקה” אולם בוייז ובואו נראה לאן תגיעו…. 20 דקות של  “200 מ’ ליעד, פנה ימינה” אין פנייה ימינה, עוד שלוש דקות נוספו לזמן ההגעה וכן הלאה וכן הלאה. לבסוף הגענו לחניה ליד מקום הנחזה מבחוץ להיות אולם. וייז דיבר על זה שאנחנו רחוקים 1.9 ק”מ מהיעד. רק שבאמת הגענו לאולם…

טוב שבאת, תעלה על מדים ותיכנס למגרש, חסרות לנו כמה שחקניות..” אני אקבל את זה בתור מחמאה…

מחזור 14, סגר את הסיבוב השני מבין שלושה, בליגה הארצית לנשים בכדורעף. במחזור הבא, משחק העונה מספר 2, בין שתי המתמודדות על כרטיס העלייה לליגה הלאומית – מ.כ. נס ציונה והפועל ראשון לציון. ומכאן הכותרת (מצ”ב לינק לשיר של מינימאל קומפקט בשם זה  Next ). ק.ק. 3 תל אביב ארחה את מ.כ. נס ציונה.

איכות התמונות – יותר מדי גדרות, ברזלים וסלים במגרש, מה שהקשה על הצלם לצלם תמונות איכותיות. עם הקוראות הסליחה.

השישייה – ליטל, ג’ינה, אדווה, רוני, מורן מינה ושושן. לא, לא מדובר בשישייה הפותחת, אלא בשחקניות שלא הגיעו (ולכן נדרשנו לאפשרות שאני אקבל דקות משחק..).

השישייה באמת – רוברט פרלוב, מאמנה של נס ציונה, פתח עם ג’ני רוזנספט, דפי כהן, מרגריטה בביץ, מתי מצליח, אנה הירש ומאשה טקצ’וב. על הספסל המתינו לשעת כושר צמד הליברו – מורן רחמים ועדי לנג וגילה אסייג.

מערכה ראשונה – ק.ק. ניסו לאתגר את חוקת הכדורעף והעבירו את הכדור בארבע מכות במקום שלוש. הסתבר שגם אצלנו החוק עדיין לא השתנה… בביץ’ החלה את המשחק בעמדת מכות הפתיחה. שלושה אייסים רצופים שלה, בצרוף שתי הנחתות של אנה ונס ציונה ביתרון 7-0. פעם כשהיינו משחקים פינג פונג – 7-0, או 11-0 היו מסיימות את המערכה בטרם עת וניתן היה לעבור למערכה הבאה. חבל שלא ניתן ליישום גם בכדורעף…מאשה עשתה נקודה בנגיעה הראשונה שלה בכדור ומיד עשתה עוד אחת. לפתע אני מבין שבגלל המבנה של האולם, אני יושב מאחורי הספסל של הקבוצה ולא מולו. פעם ראשונה. ארבע נקודות רצופות של המארחות צימקו ל 14-8. כעת דפי נכנסה להילוך גבוה עם הנחתות, חסימות וחורים. בביץ סיימה את המערכה עם 8 נקודות (ספרתי). 25-11 ו 1-0 לנס ציונה במערכות.

מערכה שנייה –  בביץ’ המשיכה לעשות את מה שהיא עשתה קודם, אנה התמחתה בלהעביר כדורים דרך הרשת. אייס של מתי, העלה את נס ציונה ל 6-2 ושלח את ק.ק. לקחת פסק זמן. ואללה עזר – שלוש נקודות רצופות צימקו ל 6-5. אבל להבדיל מהמשחק הקודם מול שדרות, נס ציונה שלטה לחלוטין במשחק. מורן הפליאה לקפוץ בחבל בצדי המגרש כשהיא לא הייתה במשחק. ג’ני הכינה כדור למתי שעלתה גבוה בכדי להנחית מימין. מאשה נתנה הוק שוט, אנה הנחיתה משמאל (הימין תפוס על ידי מתי…) וחור של מאשה סיים גם את המערכה הזו על 25-11. 2-0 לנס ציונה במערכות.

מערכה שלישית – סרב של ק.ק. כמעט וגרם להתקף לב לשחקנית שלהן שעמדה ליד הרשת והכדור שניתז מהרשת היה קרוב במיוחד לפרצוף שלה.. אנה המשיכה להשיג נקודות דרך הרשת, יופי של הצלה של עדי הפכה ל 4-1. דפי מתחה את היד הצידה והצילה כדור נוסף בדרך ל 6-1. ב 8-1, היו שש שחקניות שונות בנס ציונה עם נקודות. “דפי, עד הסוף” ביקשה בביץ’. באיזשהו שלב נראה שזה מה שיקרה… נס ציונה רצה 12-0 בדרך ל 15-1. ג’ני הייתה מהירה מכולן בדרך להצלת כדור בהגנה, גילה השיגה שלוש נקודות די רצופות ואנה סיימה את המערכה על 25-9. 3-0 ל מ.כ. נס ציונה על ק.ק.3 תל אביב.

 

עדי לנג: “לשמחתנו לא נגררנו למטה… אני חושבת שהמכות פתיחה של בביץ ממש תסכלו אותן ועזרו לנו לסיים את המשחק ביתרון משמעותי”.

רוברט פרלוב, מאמנה של מ.כ. נס ציונה:

ש – מהשישייה שלא הגיעה, אפשר היה לבנות קבוצה לא רעה לליגה שלנו…

ת – “ממש מכת היעדרויות. ג’ימי, שושן, ג’ינה, אדווה, מורן ורוני לא היו במשחק. כל אחת עם סיבותיה עמה. אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה הופענו עם 9 בנות בלבד למשחק. אבל הבנות שהיו עשו את העבודה היטב”.

ש – כשהגעתי, הציעו לי לשים מדים ולעלות למגרש. באיזה עמדה היית מייעץ לי להיות?

ת – “הייתי שם אותך קבלן או חוסם אמצע. בעמדות האלו היה חסר לנו גיבוי”.

ש – פגרה של שבועיים וחצי לפני משחק העונה, זה טוב לנו או רע לנו?

ת – “אני חושב שזה טוב. זמן להירגע, להתכונן וללמוד שוב את נקודות התורפה של היריבה”

ש – המשחק נראה הרבה יותר טוב משני המשחקים הקודמים, למרות ההרכב החסר. לא משחק מדהים, אבל השליטה שלכן הייתה ברורה בכל אחת ואחת מהמערכות.

ת – “בניגוד לפעמים קודמות, הפעם עשינו תנועה נכונה בצד שלנו. הבנות הראו דינמיות וחיוניות על המגרש, זה היה תענוג לראות. הן ישבו על היריבה משריקת הפתיחה והביאו לידי ביטוי את הפערים מוקדם מאוד. מה שכן, אני מודאג מיכולת סיום הכדורים שלנו. הרבה פעמים מכים לידיים של היריבה, הרבה פעמים חלש מדי…אני מקווה שזה לא יהיה בעוכרינו במשחק הבא”.

קטגוריות: כדורעף

פוסטים פופולארים

מה היה לנו

  א – אוקלהומה – מה שחסר להם באמת, זה רכז ...

שירים בלי ש

מסעה של קבוצת הפועל קטמון ירושלים, שהחל לפני שש שנים, ...

" יום שמח לא

פנייה לשחקנים באסיפה לפני המשחק מול עפולה: (ומה קרה בפועל..). א ...

no mas por favor

סוף שבוע עצוב עבר על חובבי הספורט בעולם, לאחר שלאנס ...

רק בגלל הרו

לא בטוח שלזה מיכה שיטרית התכוון כאשר הוא חיבר את ...

מפרסמים