הכתב

אתר הספורט המקומי שלך

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter

אליפות ישראל בשחייה בגילאים הצעירים – התקיימה במכון וינגייט. שלל שיאי גילאים בבנים, צבע אדום אחד ואלופה ישנה חדשה.

הצגה ראשונה

400 חתירה

בנות 10-11: גלי פסקרה בת ה 11, מכבי פ.מ. רעות, נאבקה על הבכורה במשחה שפתח את האליפות, מול ויטה זיגלבוים מקרית אונו. 200 המטרים הראשונים היו צמודים, עם יתרון קל לפסקרה. גלי הגדילה את הפער לשתי שניות במאה השלישית והפער נשאר על כנו עד לסיום. זהב למכבי פ.מ. רעות – ככה אנחנו אוהבים את זה.. 5:14.30 דק’ – 18 שניות מהיר יותר מהתוצאה שפסקרה קבעה במוקדמות.

בנות 12 – כבר באליפות החורף לפני מספר חודשים, הבנו שזה אחד המשחים של האליפות. מיה אנגלנדר ונעם שגב ממכבי פ.מ. רעות, נלחמו עקב בצד אגודל. הפעם הצטרפה גם היריבה הגדולה שלהן – לאה פולונסקי מחיפה. מיה הוליכה ב 33 מאיות לאחר מאה מטר על פני לאה. הפער גדל לשתי שניות באמצע הדרך.  במאה השלישית, נעם טיפסה למקום השני. בסיום – זהב למיה אנגלנדר בזמן של 5:05.55 דק’ וכסף לנעם שגב, בזמן של 5:07.88 דק’. פולונסקי הסתפקה בארד.

בנים 12יפתח יעקובי, שיפר בשבע שניות את התוצאה שלו מהמוקדמות והביא מדליית ארד נוספת למכבי פ.מ. רעות. 4:51.85 דק’. את המשחה ניצח גל כהן גרומי, שקבע שיא גילאים בזמן של 4:40.66 דק’.

בנים 14 – בגזרה המקומית – שי גרינברג, שרד יפה את ניסיונותיו של וייסלר לעקוף אותו, וזכה במדליית כסף בזמן של 4:23.14 דק’.  בגזרה הארצית – דניס לוקטב, ששיפר לפני מספר חודשים את שיא הגילאים העתיק של אמיר גניאל, קיזז משיאו 2.5 שנ’ נוספות וקבע זמן של 4:07.64 דק’.

כל 12 הנציגים של מכבי פ.מ. רעות במשחה זה, שיפרו את התוצאה שלהם מהמוקדמות. יפה מאוד.

50*4 חופשי

בנות 10-11 – מקום רביעי לרביעייה של מכבי פ.מ. רעות, שכללה את מעיין נגר, נעה שיטרית, אליזבת מולצ’דסקי (שחתה את החלק שלה מהר יותר ממה שלקח לי לרשום את השם שלה) וגלי פסקרה שסגרה עם 32.18 שנ’. 2:20.32 דק’ בסיום.

בנים 10-12 – הקרב על הבכורה בין מכבי פ.מ. רעות לבין נהריה ותאומי הוולקוב. בנימין זרחין ועילי אייזדורפר, הוליכו את קבוצתם למקום שלישי באמצע הדרך, בזמן של 1:00.66 דק’. יפתח יעקובי שחה את החלק שלו בשלושים שניות בול ומכבי פ.מ. רעות, עלתה לפסגה. אלכס וולקוב שחה את הרגל האחרונה ב 27.97 שנ’, אבל דוד מנשר, עשה את זה עוד יותר מהר – 27.94 שנ’ ומדליית זהב נוספת למכבי פ.מ. רעות  – 1:58.60 דק’. 60 נקודות למאזן הקבוצתי.

בנות 12-13 – מקום רביעי נוסף למכבי פ.מ. רעות. מיה אנגלנדר, יובל אופנהים, נעם שגב וקרן פרדו (29.91 שנ’) קבעו תוצאה של 2:05.29 דק’.

הצגה שנייה

200 חזה

בנות 10-11 – גם ההצגה השנייה של האליפות נפתחה עם מדליה של גלי פסקרה. מאבק משולש על הבכורה, הסתיים במדליית ארד לפסקרה, בתוצאה של 3:08.45 דק’. שיפור של 8 שניות לזמנה במוקדמות.

בנות 12 – לאה פולונסקי סגרה את הזהב כבר באמצע הדרך. נותר מאבק משולש על שתי המדליות הנוספות. רונה קונין דורגה שנייה לאחר 100 ולאחר 150 מ’. מיה אנגלנדר, סגרה חזק את החמישים האחרונים וזכתה במדליית הכסף – 3:07.17 דק’. 4.5 שנ’ מהיר יותר מזמנה במוקדמות.

בנים 12 – איזה עומק למכבי פ.מ. רעות. ארבעה שחיינים ביין עשרת הראשונים במשחה זה. ניר אופיר, אמיר לוי, אורי לוי, שסיים רביעי בזמן של 3:01.30 דק’ ואחד דוד מנשר. הבחור כבר מחזיק בשני שיאי גילאים במשחה החזה בגילאי 12. ב 50 וב 100. רק ה 200 חסר לאוסף. הזהב לא הוטל בספק – 15 שניות לפני המקום השני. הזמן – 2:43.46 דק’ – שיפור של 54 מאיות לשיא הגילאים של רון פולונסקי.

100 פרפר

בנים 12 – מקום חמישי ליפתח יעקובי, בתוצאה של 1:14.31 דק’. בקרב על שיפוץ טבלת שיאי גילאי 12, היה זה הפעם תורו של גל כהן גרומי לקבוע שיא – 1:04.12 דק’. שיפור של יותר משתי שניות לשיאו.

בנות 13 – קרן פרדו עשירית בזמן של 1:18.67 דק’ – שיפור של כשתי שניות לתוצאה שלה מהמוקדמות.

בנים 14 – תומר פרנקל קיזז שמונה עשיריות משיא הגילאים של אלון שמי וקבע תוצאה של 58.13 שנ’.

200 גב

בנות 12 – איזה קרב על הארד בין קורל ביטון ממכבי פ.מ. רעות לדינה פדורוב. פדורוב הוליכה במאית אחרי 150 מ’. וזה גם היה הפער בסיום, רק שלטובתה של קורל, שזכתה בארד, בזמן של 2:46.79 דק’. נעם שגב, סיימה חמישית. שתי נציגות מכבי פ.מ. רעות, שיפרו את תוצאת ההרשמה שלהן בארבע שניות כל אחת.

בנים 12 – או הכול זה שאלה של תזמון. קחו את עילי אייזדורפר. 2:53 גבוה במוקדמות שמו אותו במקצה הראשון באליפות. עילי שחה כאילו אין מחר, שיפר את התוצאה שלו בתשע שניות וקבע תוצאה של 2:44.64 דק’. תוצאה זו הייתה טובה יותר משל חמישה מהשחיינים ששחו במקצה החזק יותר, מה שהקנה לו את המקום השישי המכובד.

בנים 14 – הצגה שמתחילה במדליה של גלי, צריכה להסתיים בשיא גילאים של דניס לוקטב. 2:08.94 דק’. שיפור של 3 שניות לשיאו של נמרוד בר אור שפירא.

אחחי שבשנים האחרונות התרגלנו לראות דו קרב על האליפות, בד”כ בין הפועל ירושלים למכבי פ.מ. רעות, הרי שהפעם הסתמן מאבק בין לא פחות מחמש אגודות על אליפות הגילאים הצעירים. מכבי פ.מ. רעות שנייה לאחר שתי הצגות.

בשלושת ההצגות המסיימות את האליפות, הכתב נכח במו.. ורשמיו מובאים כאן לפניכם…

הצגה שלישית – מסימני הזמן במכון וינגייט: בכל מקום יש שלטים המכווינים למרחב המוגן. המעברים בשטח הבריכה צריכים להישאר פתוחים וריקים מאדם. אבל יש גם דברים חיוביים: אין בעיה למצוא חנייה בסמוך לבריכה. נפטרנו (ולו זמנית) מרעש התופים ביציע.

איבון ווינבאום מאמנת את טרום עתודה ואילו את מקומו של נצר שומר שלום, בתור מאמנה של העתודה, תפס אמיר עופר.

200 פרפר – אחד המשחים המתישים באליפות ולא אחד המשחים החזקים שלנו..

בנות 13 – שיר שלזינגר, היחידה שסיימה בין עשרת הראשונים מקרב שחייני מכבי פ.מ. רעות במשחה זה.

בנים 13 – מקצה ראשון, מאבק מרתק בין שלושה שחייני מכבי פ.מ. רעות – דניאל רחלין, כליל הלוי ועמית וטרו.

100 חזה

בנות 10-11 – הבנים שוברים שיאי גילאים ללא הכרה. והבנות? הן תקועות מול אחת בשם ענת זימין. זימין מחזיקה בלא פחות מ 29 שיאי גילאים בבריכות ארוכות, בגילאי 10-13. למיטב זכרוני, אף אחד מהשיאים שלה, שנקבעו לפני כעשור – עדיין לא נשבר.

למרות ההבטחות של ראש איגוד השחייה מלפני שנה, הרי שהלחות בבריכה החדשה עדיין בלתי נסבלת. אייל הירשברג זיהה את מצוקת הכתב ונתן לו נפנף..

בנות 12 – כולם ציפו להתמודדות השנייה בין לאה פולונסקי למיה אנגלנדר, רק שבמוקדמות השתחלה ביניהן סופיה דמוב. מה יהיה בגמר? לאה פתחה חזק והוליכה לאחר 50 מ’ עם 40.31 שנ’, שש עשיריות לפני מיה. בסיום – זהב ללאה עם 1.24.20 דק’. כסף למיה אנגלנדר ממכבי פ.מ. רעות, בזמן של 1:26.08 דק’ – שיפור של כשלוש שניות של שיאה האישי. סופיה סיימה שלישית.

בנים 12 – מקצה ראשון. ניר אופיר סיים שלישי בזמן של 1:27.08 דק’.

מקצה שני – התאומים אמיר ואורי לוי. אורי חמישי בדירוג הכללי עם 1:25.12 דק’. נשארנו עם דוד מנשר. שאלת הטקטיקה. השנה הוא כבר קבע שני שיאי גילאים (50 ו 100) באותו המשחה. הפעם הוא שחה בצורה שפויה יותר את החלק הראשון, מה שהשאיר לו יותר רזרבות לדרך חזרה. 1:16.59 דק’ ושיפור של 0.21 שנ’ לשיא הגילאים שלו.

בנות 13 – הכי קרוב לשיא גילאים בבנות. ניקול ברקוביץ מקרית אתא, ניצחה בתוצאה של 1:16.52 דק’. 18 מאיות בלבד מעל שיא הגילאים של עדי ביכמן, אי שם מהמילניום הקודם.

בנים 13-14 – מקום טוב באמצע לנציגי מכבי פ.מ. רעות – דניאל רחלין ויהונדב בילואר.

50 חופשי – במשחה המהיר ביותר בבריכה, אין זמן לטקטיקה. מתחילים הכי מהר שאפשר ואז הולכים ומגבירים. מי שיושב בקהל וממצמץ בעיניים – הפסיד את המשחה.

בנות 10-11 – אליזבט מולצ’דסקי חמישית במקצה הראשון בזמן של 35.84 שנ’. גבריאלה קובלנוב ניסתה לרדת לראשונה מגבול 30 השניות. קרוב, אבל לא … 30.15 שנ’. זימין שחתה את זה ב 29.11 שנ’. אגב גם בבנים במקצה המקביל לא ירדו מ 30 שנ’.

בנים 12 – במקצה הראשון, מיכאל אורמן היה בעל זמן ההרשמה האיטי ביותר. בזמן האמת, הוא קיזז שמונה עשיריות מהתוצאה שלו, קבע 31.06 שנ’ וסיים חמישי במקצה.

מקצה שני – דוד מנשר מול תאומי וולקוב. איזה זינוק מדהים למנשר. אלכס וולקוב סגר את הפער וההמשך היה צמוד צמוד. השניים צללו לכיוון הקיר. מי ניצח? מבט אל הלוח האלקטרוני הרגיע את החברים ממכבי פ.מ. רעות – 28.24 שנ’ למנשר. 28.25 שנ’ לוולקוב. זהב אישי שלישי למנשר באליפות.

בנות 13 – סוף סוף הצלחתי להבדיל בין עופרי וקרן פרדו…. קרן סיימה שישית בתוצאה של 30.44 שנ’.

בנים 13 – באין לנו נציגים, נשאר לנו לקוות לראות שיא גילאים. מיכאל סמירנוב מול השיא של תומר פרנקל מהשנה שעברה. סמירנוב לא אכזב, שיפר את השיא ב 35 מאיות וקבע שיא חדש – 25.71 שנ’.

דילמת המנשר – לעשות שחרור לפני משחה השליחים, או לותר, ללכת לפודיום ולקבל מדליה?

50*4 שליחים מיקס – בכל קבוצה שני בנים ושתי בנות, ששוחים 50 חתירה. אין סדר מחייב – בן יכול להתחרות מול בת.

10-12 – עילי אייזדורפר שני לאחר 50 מ’, בזמן של 30.41 שנ’. שנייה שחתה ליזה, אחריה גלי פסקרה שקבעה 32.67 שנ’. מכבי פ.מ. רעות במקום השמיני. כעת תורו של אלוף 50 חתירה הטרי, דוד מנשר. מנשר שרף את המסלול, קבע 27.91 שנ’ והקפיץ את הרביעייה מהמקום השמיני, אל מדליית הכסף – 2:06.91 דק’.

אחרי שלוש הצגות, מכבי פ.מ. רעות דורגה במקום החמישי בדירוג הכולל, כאשר 50 נק’ בלבד מפרידות בין המקום הראשון למקום החמישי.

הצגה רביעית

400 מעורב

בנות 12 – איזה קרב יפה על מדליית הכסף בין נעם שגב ממכבי פ.מ. רעות, למאיה עידן. נעם הייתה רביעית אחרי הפרפר. בגב היא כבר עלתה למקום השני. אחרי החזה מאיה הקדימה אותה בשתי עשיריות. בחתירה נעם פתחה פער וזכתה בכסף. 5:54.27 דק’ – 8 שניות מהר יותר מהמוקדמות.

בנות 13 – מאי לווי מקרית אונו, שיפרה ב 12 שניות את תוצאת ההרשמה שלה והייתה קרובה שתי שניות משיא הגילאים של הדר הקטנה.

בנים 13 – עמית וטרו במקצה הראשון. עבד קשה במהלך המשחה וסיים במקום השני תוך שיפור של יותר מ 10 שניות לזמן ההרשמה שלו. 5.40.90 דק’.

בנים 14 – תומר פרנקל פספס ב 4 עשיריות את שיא הגילאים. גיא עזר קיצץ 6 שניות משיאו האישי. שי גרינברג שקבע 5:13 במוקדמות, ירד לראשונה את גבול חמש הדקות, קבע 4:59.90 דק’ וסיים רביעי.

100 גב

בנים 11 – יערי הוליאור עידני, שיפר את שיאו בשתי שניות – 1:24.86 דק’.

בנות 12 – קורל ביטון סיימה רביעית בתוצאה של 1:17.24 דק’. נעם שהם הייתה קרובה לשיא הגילאים של שני סיילוב – 1:10.31 דק’.

בנים 12– מקצה ראשון. עילי אייזדורפר. נראה לי שהוא עבד על כולם במוקדמות… איזו יופי הוא שוחה מתחת למים. 37.1 ראשון באמצע הדרך. בדרך הביתה, קרב קשה מול רון מקרית אונו. עילי שרד, ניצח את המקצה וקבע זמן של 1:16.67 דק’. 4.4 שניות מהיר יותר מהמוקדמות. על הדרך, הוא עקף גם ארבעה שחיינים מהמקצה מהיר יותר וסיים שביעי בדירוג הכללי.

מקצה שני – גל כהן גרומי שבר שיא גילאים נוסף, הפעם של יעקב טומרקין מ 2004. 1:08.58 דק’, שיפור של 6 מאיות לשיא.

בנות 13קרן פרדו במקצה הראשון. היא סיימה שנייה במקצה, תוך שיפור של 3 שניות לשיאה. 1:17.96 דק’.

בנים 14 – דניס לוקטב שבר את שיא הגילאים של נמרוד בר- אור שפירא בשש מאיות. 1:00.24 דק’.

200 חופשי

בנות 10 – 11גלי פסקרה שלישית לאחר 50 מ’. עברה להוביל בבריכה השנייה – 1:14.54 דק’. הבעיה שנותרו עוד 100 מ’… גלי שיפרה בחמש שניות את זמנה מהמוקדמות – 2:32.36 דק’. וזכתה במדליית הכסף.

בנים 10-11 – בני זלצמן בזבז כנראה את כל האנרגיה שלו על המשחה עצמו ולא נשאר לו כוח לגעת בקיר. למרות שסיים ראשון, התוצאה שלו לא הופיעה על הלוח. הוא לא נשם כמה שניות טובות, עד שהלוח התעדכן…

בנות 12 – 4 נציגות למכבי פ.מ. רעות וכולן שיפרו בארבע שניות את השיא שלהן… טלי מטוסביץ וזואי פיליפסון, עשו זאת במקצה הראשון. קורל ביטון סיימה רביעית, זמן של 2:31.94 דק’.  מיה אנגלנדר הוליכה מתחילת המשחה והפער הלך וגדל והגיע לארבע שניות לאחר שלוש בריכות. בסיום – מדליית זהב שנייה ורביעית בסך הכול למיה – 2:25.02 דק’.

בנים 12 – 4 נציגים למכבי פ.מ. רעות במקצה הראשון… בני זרחין ניצח במקצה וסיים שמיני בדירוג הכללי – 2:28.54 דק’. יפתח יעקובי היה הנציג במקצה השני. הוא טיפס בהדרגה. חמישי אחרי 50 מ’, שלישי באמצע. מדליית כסף בסיום – 2:18.11 דק’. שיפור של 3.5 שנ’.

בנים 13 – מיכאל סמירנוב קיזז 2 שניות משיא הגילאים של עצמו. 2:04.65 דק’.

בנים 14 – אמנם הייתה הפסקה גדולה בין שתי ההצגות, אבל עדיין עברו תשע שעות מתחילת התחרות… שי גרינברג סיים שלישי במקצה החזק, אבל רק רביעי בדירוג הכללי. 2:05.80 דק’. 4 שניות מהיר יותר מאשר במוקדמות. דניס לוקטב, קבע שיא גילאים נוסף – 1.58.40 דק’.

ניקוד – הכול פתוח… מכבי פ.מ. רעות כרגע במקום הרביעי….

הצגה חמישית ואחרונה – אין לנו הרבה נציגים וזה בטח לא יעזור לנו במאבק הקבוצתי…

100 חופשי

בנות 12 – שוב שיא אישי ושוב מקום רביעי לקורל ביטון. 1:09.99 דק’. שלוש פעמים רביעית ומדליית ארד אחת במשחים האישיים.

בנים 12 – הנציג התורן של מכבי פ.מ. רעות במאבק מול הוולקובים, היה יפתח יעקובי. יפתח פתח רגוע – שישי לאחר 50 מ’ אבל סגר חזק וזכה במדליית הכסף – 1:04.43 דק’. מדליית כסף שלישית ליעקובי.

עכשיו יש לנו הרבה הפסקה. אין נציגים מקומיים. נשארנו עם ניסיונות לשבור שיאי גילאים..

בנים 13 – השיא שייך לאיליה אייזנשטוק והוא נקבע בשנה שהשחיינים במשחה נולדו. מיכאל סמירנוב פתח על 27.32 שנ’ וקבע בסיום 56.87 שנ’. שיא גילאים.

בנים 14 – הפעם המטרה היא לשבור שיא גילאים שנקבע כשהייתי בבית הספר היסודי. אמיר גניאל שהתמחה בשבירת שיאי חתירה במרחקים הארוכים, קבע בגיל 14 תוצאה של 54.90 שנ’. תוצאה שצרובה לי בזיכרון הרבה מאוד שנים. התייעצות קלה עם כרמל לויתן, מאמנה הראשי של מכבי פ.מ. רעות, הראתה כי יש סבירות גבוהה שהפעם זה יקרה. תומר פרנקל קבע 26.05 שנ’ באמצע הדרך. בסיום – 54.05 שנ’. זהו. בשעה טובה, שיא הגילאים העתיק ביותר – עבר מן העולם…

200 מעורב

בנות 10 – 11 גלי פסקרה, מול הנמסיס שלה – ויטה זיגלבוים. ויטה פתחה פער גדול באמצע הדרך. גלי ניצלה את סגנון החזה החזק שלה לקזז את הפער, אבל מול אלופת ה 200 חופ’ – זה לא הספיק. 2:52.50 דק’ ומדליית כסף לגלי. ארבע מדליות אישיות גם לגלי באליפות.

בנות 12 – מקום רביעי לנעם שגב  2:48.43 דק’. מקום שמיני לזואי פיליפסון, שירדה ראשונה משלוש דקות – 2:59.31 דק’.

בנים 12 – לדוד מנשר ממכבי פ.מ. רעות, היו עד כה שלוש מדליות זהב ושני שיאי גילאים. הבעיה שלגל כהן גרומי, היו שלוש מדליות זהב ושלושה שיאי גילאים…בכדי להשאיר לעצמו סיכוי לזכות בתואר שחיין מצטיין בגילאי 12, מנשר היה חייב לנצח את גרומי באחד המשחים. זירת הקרב שנקבעה – 200 מעורב. הסתבר שלכהן גרומי היו תכניות משלו…הפער ביניהם עמד על שש שניות באמצע המרחק. ואז הגיע הסגנון החזק של מנשר, החזה. מנשר שחה מהר, אבל הסתבר שהפער לא ירד, להפך… מנשר זכה במדליית כסף, תוך שיפור של 4 שניות לשיאו האישי 2:34.62 דק’. כהן גרומי קבע שיא גילאים רביעי – 2:25.50 דק’.

בנות 13 – מי שהתפלא למה מכבי קריית אונו זכתה באליפות הבנות הצעירות, אז המשחה הזה אמר הכול – חמש משש הראשונות היו מקרית אונו.

בנים 14 – “לצערנו פסל השחיין במסלול”… גם לצערו הוא פסל…..

כאלה הם חיינו בזמן האחרון – בעוד אנחנו מתכוננים למשחה השליחים, נשמע אזעקה עולה ויורדת בשמי וינגייט. הירידה למרחב המוגן עברה בסדר מופתי. ככה האליפות זכתה לאזכורים בתקשורת, שבדרך כלל לא ממש מתייחסת לאליפות הגילאים הצעירים….

50*4 מעורב

בנות 10-11 – מעיין נגר פתחה עם 41.71 שנ’ בגב. גלי פסקרה קבעה 41.32 שנ’ בחזה והעלתה את הקבוצה למקום הרביעי. נעה שיטרית עם 39.07 שנ’ בפרפר – 2:02.10 ד’ ומקום שלישי. כעת כל הלחץ עבר על כתפיה של אליזבט מולצ’דסקי. ליזה החזיקה מעמד יפה. ארד בשליחות למכבי פ.מ. רעות. 2:38.23 דק’.

בנים 10-12 – המשחה המבאס/מעצבן של האליפות. עילי אייזדורפר דורג שלישי בגב – 35.11 שנ’.דוד מנשר העלים את כל היריבים בחזה, 1:09.09 דק’ ופער של ארבע שניות לטובת מכבי פ.מ. רעות. יפתח יעקובי הגדיל את הפער בפרפר ל 4.3 שנ’ ומיכאל אורמן (מישה) עצר את השעון על 2:12.25 דק’. גם זהב, גם 60 נקודות חשובות וגם שיא גילאי 12. ואז פסלו את נהריה שסיימה שנייה. ואז ביטלו את הפסילה שלה ואז פסלו את מכבי פ.מ. רעות…אמיר וכרמל שעטו לכיוון השופטים וניסו לברר את פשר העניין. תנועות רגליים של אחד השחיינים. לך תוכיח שאין לך אחות. ניסינו (באמת אין לי אחות…). רק שאף אחד מצילומי המשחה, שצילמו ההורים מהיציע, לא היה מספיק חד בכדי לשנות את החלטת השופטים.

בנות 12-13 – מכבי קריית אונו, הציבה רביעייה של בנות 13. שניצחה בקלות את המשחה. הרביעייה של מכבי פ.מ. רעות, כללה את קורל ביטון בגב, מיה אנגלנדר בחזה – שתיהן בנות 12 ואת עופרי פרדו בפרפר וקרן פרדו בחתירה. 2:20.55 דק’. מקום רביעי ושיפור של 3 שניות לזמן במוקדמות.

שחיינים מצטיינים – שלושה נציגים למכבי פ.מ. רעות. גלי פסקרה שלישית בגילאי 10-11, מיה אנגלנדר – שלישית בגילאי 12. דוד מנשר שני בגילאי 12.

דירוג כללי – הפועל ירושלים זכתה באליפות הבנים ובדירוג הכללי. מכבי קריית אונו זכתה בבנות. מכבי פ.מ. רעות דורגה במקום השביעי בבנים, במקום השלישי בבנות ובמקום החמישי בדירוג הכולל.

מתוך 100 קפיצות למים, שחייני מכבי פ.מ. רעות, שיפרו את זמן ההרשמה שלהם ב 92 מקרים. הישג מרשים. אולי המקום החמישי בדירוג הקבוצתי נמוך ממה שהתרגלנו אליו בשנים האחרונות, אבל כאמור, השחיינים נתנו את המקסימום.

מסכם אמיר עופר, מאמנה של נבחרת העתודה של מכבי פ.מ. רעות :” אליפות מוצלחת מבחינתנו. מטרת העל שלנו היא לטפח את הילדים ולהפוך אותם לשחייניות ושחיינים בוגרים ומוצלחים. המטרה באליפות הייתה להגיע ליכולת שיא- והשחיינים הצעירים עשו זאת בגדול!

כמעט כולם שיפרו את תוצאותיהם מהמוקדמות בצורה משמעותית ורובם השתפרו בדירוג. הם זכו ב-35 מדליות אישיות ו-3 מדליות בשליחים, הפגינו רוח לחימה, עודדו זה את זה וייצגו את האגודה בצורה מעוררת כבוד”.

 

קטגוריות: שחיה

פוסטים פופולארים

מה היה לנו

  א – אוקלהומה – מה שחסר להם באמת, זה רכז ...

שירים בלי ש

מסעה של קבוצת הפועל קטמון ירושלים, שהחל לפני שש שנים, ...

" יום שמח לא

פנייה לשחקנים באסיפה לפני המשחק מול עפולה: (ומה קרה בפועל..). א ...

no mas por favor

סוף שבוע עצוב עבר על חובבי הספורט בעולם, לאחר שלאנס ...

רק בגלל הרו

לא בטוח שלזה מיכה שיטרית התכוון כאשר הוא חיבר את ...

מפרסמים