הכתב

אתר הספורט המקומי שלך

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter

זהו המשחק השני, למרות שהוא במסגרת המחזור הראשון. ק.ק. תל אביב 1, שהתחזקה בתאומות קריסטינה וקטרינה זילברמן, ארחה את מ.כ. נס ציונה, שניצחה במשחקה הראשון אי פעם בליגה הלאומית, את הפועל ראשון לציון.

משורות נס ציונה, נעדרה המוסרת ענבל נוסבאום. הכתב חזה במשחק בליגה לאומית אחרת (כדורגל) בלוד, במשחק שהסתיים בתשע בערב ומשם נסע לו אל האולם של תיכון עירוני חדש בתל אביב. כך שהמערכה הראשונה הסתיימה לה לפני הגיעו לאולם.

מערכה ראשונה רוברט פרלוב “המערכה הראשונה הייתה דומה מאוד לשלישית. ק.ק פתחה פער של כ 5-6 נקודות כבר בהתחלה ואנחנו רדפנו אחריהן. בשישייה פתחו ולריה כמוסרת, מתי כמצליבה, אגי וביבי באנטנות, מאיה ודפי באמצע. לק.ק יש מכת פתיחה ששיבשה את הקבלה שלנו וכתוצאה משזה את משחק ההתקפה. התקשינו לגמור כדורים וגם לא עשינו הגנה טובה. עד שהתייצבנו קצת המערכה הסתיימה”  25-15  לקבוצה הביתית. 1-0 ל ק.ק. במערכות.

מערכה שנייה – הגענו לאולם כשהתוצאה היא 7-7. דקות טובות של נס ציונה בהתקפה. דפי לחור, אייס של דפי והנחתה של ספיר משמאל – 10-7 לנס ציונה. ב 10-11, הגיע אחד הראלים היפים ביותר במשחק. רוברט פרלוב לקח פסק זמן. ק.ק. עברו להגיש אייסים דרך הרשת. 10-13 ל ק.ק. 13-14. 13-17. רוברט בפסק זמן נוסף. מתי בהנחתה טובה משמאל. ג’ני רוזנספט הכינה כדור לאגי, שהנחיתה כדור לא כל כך חזק, אבל חכם. 17-21. גם המערכה השנייה הסתיימה לטובתה של הקבוצה הביתית. 25-17 לראשון לציון. 2-0 במערכות ל ק.ק.1.

מערכה שלישית – לפי האמונה הטפלה מהמשחק הקודם – כשאמא של ספיר יוצאת להפסקה, קורים דברים טובים לנס ציונה. לא עבד הפעם – 3-0 למארחות. אייס של מאיה צימק ל 2-3. פתאום ה 3-1 מהכדורגל (הפסד – כן?) נראה תוצאה לא כל כך רעה… ישששש – השגנו נקודה 4-11. כאילו הבקענו שער. לא מערכה טובה. בביץ’, במקומה של אגי. הקהל המקומי מתעודד כאשר 4 מגשי פיצה עושים דרכם אל היציע. פעם הבאה – אם אפשר בלי גלוטן, לטובת הכתב ובנו… אחרי 201 חורים לטובת ק.ק. דפי עם החור הראשון לטובת נס ציונה. 12-20.  25-14. 3-0  ל ק.ק.1 במערכות.

סיכומים:

ספיר ביבי: “כן אני חושבת שכולנו השתדלנו אבל לא היינו מספיק מפוקסות ולא שיחקנו את המשחק שלנו. הן לא קבוצה יותר טובה, אבל מולנו הן היו יותר טובות”.

דפי כהן : “הן קבוצה מאד טובה, סרבים חזקים, 3 מתקיפות בקו קדמי והגנה יציבה שמאד הקשתה עלינו. בעיניי אין שום דבר נורא בלהפסיד אם נלחמים עד הסוף, אבל כן יש משהו נורא בלהוריד את הראש ולהפסיד בצורה תבוסתנית…מקווה שנלמד מזה, שנדע להרים את עצמנו במשחקים הבאים. יחד עם זאת היו כמה מהלכי ראלי יפים שנלחמנו בהגנה ונתנו הכול. קדימה אל המשחק הבא! והניצחון בו כמובן”.

ולסיום, רוברט פרלוב, מאמן מ.כ. נס ציונה:

ש – מערכה שנייה – הטובה מבין המערכות שלנו. קבלה טובה יותר, הנחתות נכנסו באחוזים יותר טובים..

ת – “באופן כללי במשחק הזה הקבלה הייתה טובה יותר ממה שצפיתי והצלחנו לתרגם התקפות מעבר קצת טוב יותר, אבל זה לא העיד על שינוי מגמה. מה שכן, משחק ההגנה שלנו השתפר ולראייה היו כמה ראלים ארוכים במשחק הזה, עם המון מאמץ מצד הבנות”.

ש – מערכה שלישית – הבנתי מה רוב הקבוצות ששיחקו נגדנו בעונה שעברה הרגישו….

ת – “המערכה השלישית נפתחה גם בפיגור ולא הצלחנו להרים את הראש וחבל. גם להפסיד צריך עם ראש מורם”.

ש – בכלל – הן עבדו על החולשות שלנו – 20 פעם לפחות – חורים לאמצע. זה הרג אותנו הרבה יותר מההנחתות שלהן – שמדי פעם הגיעו…

ת – “אני לא חושב שהחורים באמצע הם החולשה העיקרית שלנו. משחק החסימה שלנו היה לא אפקטיבי (זכור לי קיל בלוק אחד) ומשחק המעבר שלנו היה חלש. היו הרבה סטופים שהצלחנו לעשות בהגנה ולא השכלנו לעבור להתקפה. לק.ק יש הגנה חזקה שיכולה להתמודד עם המתקיפות שלנו. היינו צריכים להוריד עוצמה בהתקפה ולחפש את המכות הטקטיות, דבר שק.ק עשו יפה מאוד”.

ש – חולשה נוספת – עמדנו קדימה מדי. אם עומדים מאחור – אפשר לזוז קדימה ולנסות להגיע לכדור. כשעומדים קדימה – הקו האחורי פרוץ.

ת – “גם כאן אני לא מסכים. אם היינו עומדים קדימה מדי לא היו נופלים לנו כדורים באמצע. היו אומנם מקרים שעמדנו קדימה אבל לא כמגמה. וזה בסדר לעמוד קדימה יותר כאשר אתה מזהה שהיריב גומר את הכדורים שלו קדימה יותר. אז באחריותו של שש “לטאטא” את הקו האחורי כמו ליברו בכדורגל”..

ש – ק.ק. מאוד הרשימו אותי בהתקפה שלהן – שלוש מתקיפות, שתיים קופצות לפה, זאת מנחיתה לשם… נראה לי שמקום אחד בפלייאוף העליון אפשר לסגור כבר… למרות שחלפו שני מחזורים..

ת – “אין ספק שהן תהיינה בפלייאוף העליון. רואים שהן קבוצה מאומנת היטב עם סנכרון טוב בין הבנות. ההתקפה שלהן טובה אבל לא בלתי עצירה. משחק החסימה שלנו לא היה קיים בערב הזה ובנות מהקבוצה היריבה שהוריתי לשחק עליהן עשו עלינו נקודות שלא נלקחו בחשבון בתוכנית המשחק”.

ש – מה עושים ביומיים בין שני המשחקים? יש זמן להכניס עוד אימון, או שיש חשש שהשחקניות ייפלו מהרגליים מרצף של משחק – אימון – משחק?

ת – “נחים. גם אם היה אימון בין שני לרביעי הייתי מבטל אותו. היה מאמץ מאוד גדול מצד הבנות וצריך לתת לגוף להתאושש..”.

קטגוריות: כדורעף

פוסטים פופולארים

מה היה לנו

  א – אוקלהומה – מה שחסר להם באמת, זה רכז ...

שירים בלי ש

מסעה של קבוצת הפועל קטמון ירושלים, שהחל לפני שש שנים, ...

" יום שמח לא

פנייה לשחקנים באסיפה לפני המשחק מול עפולה: (ומה קרה בפועל..). א ...

no mas por favor

סוף שבוע עצוב עבר על חובבי הספורט בעולם, לאחר שלאנס ...

רק בגלל הרו

לא בטוח שלזה מיכה שיטרית התכוון כאשר הוא חיבר את ...

מפרסמים