הכתב

אתר הספורט המקומי שלך

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter

מחזור שעבר, הפועל קטמון ירושלים פגשה את הקבוצה במקום השלישי בטבלה הלאומית. גם השבוע – קטמון פוגשת את השלישית טבלה (הפעם – מכבי הרצליה) ומקווה שבעזרת ניצחון היום, תתקרב מאוד להיות השלישית בטבלה בעצמה ומי יודע – אולי אפילו מקום אחד למעלה מזה… חלק מאוהדי קטמון, לקה בסינדרום ירושלים ועסוק בתחשיבים מפורטים – מה צריך לקרות בששת המחזורים הבאים – בכדי שהקבוצה תמצא את עצמה בליגת העל בעונה הבאה…

הרכב קטמון – שני שינויים בהרכבה של קטמון – שי חדד ואבירם ברוכיאן חזרו להרכב, במקומם של רז שטיין ונאור סבג. פרדי דוד, פתח בהרכב הבא: בשער – אוהד סיידוף. בהגנה – ינון אליהו, יהודה חוטה, יוגב לרמן ואורי כהן. בקישור – שי חדד, אבירם ברוכיאן, אור ואקנין ואופיר חמו. בחוד מתיאס מרטין ומיקו ממן.

פיתחנו סוג של סטארט אפ – ממשיכים לא לנצח, אבל לעלות מקומות בטבלה… האם ננצח את הרצליה? מה התחושה?

תחושת האריה”: “הפעם, בניגוד למקובל, אני מגיע למשחק מול הרצליה בתחושה קצת פסימית. מצד אחד – ברור כבר שלא נעלה ליגה ואז אפשר לשחק בצורה משוחררת ורגועה, כמו בפתח תקווה. אבל יש לי הרגשה שמול הרצליה זה לא יעבוד. בכל מקרה, גם הפסד לא יקלקל את התחושה הטובה שהעונה הזאת מותירה בי. הדרך הטובה ביותר לסיים אותה תהיה בשני ניצחונות, בשני המחזורים האחרונים, על שתי העולות – אשדוד ואשקלון”.

תחזית אריה – הפסד 1-0, אודי – ניצחון 3-1, עידית 2-1 לקטמון. דני – 1-0 לקטמון (אם נוביל 2-0 לא ננצח), משה 1-1 (הרצליה יותר טובה), נחום 1-1, הכתב 1-1.

אחד החברים מעדכן שהוא עשה מנוי לכל החיים “אבל שמתי את כרטיס האשראי שלך” הוא מעדכן אותי.. ועל זה אמרו חז”ל – אם חברים כאלה…

בינתיים ביציע – מול מי אנחנו רוצים לשחק בעונה הבאה ובעיקר איפה. נשר – זיכרונות טובים. סמי עופר או עכו (יורדות מליגת העל). סמי עופר – אצטדיון יותר טוב, בעכו – החומוס יותר טוב… כל אחד והעדפותיו…

האם אבי איבגי (שוערה של הרצליה) השיג מלון לשבת ההולכת וקרבה?

מחצית ראשונה

4 – הגבהה משמאל של אורי כהן, חלפה על פני כל הרחבה, אבל לא נמצאה רגל שתסיים את המהלך.

5 – צהוב ראשון במשחק לעומרי שקל מהרצליה.

7 – קרן ראשונה לקטמון.

13 – מיקו פרץ באגף ימין בין שני שחקנים והוכשל. עונשין לקטמון על סף הרחבה. “אצלנו – זה פנדל” עדכנו את השופט. לפני שבועיים, במצב זהה בדרבי – אכן קטמון קיבלה פנדל על מצב זהה לחלוטין…

15 – קרן לקטמון. “הנה באה הרכבת – הקהל ממשיך לשבת“. 800 פעם ניסו בקטמון את תרגיל הרכבת בכדורי הקרן. לא עובד. אולי ננסה משהו אחר?

הרצליה מבססת את משחק ההתקפה שלה על מלך שערי הליגה – פושה עם 16 שערים ועל רמי ב. (שם מלא שמור במערכת) שהפעיל לחץ בלתי פוסק על קשרי קטמון בחלק המגרש שלהם..

17 – מתפרצת גדולה של פושה – חוטה שם רגל בזמן.

26 – חטיפה נוספת של רמי, ששלח את פושה לרחבה, 1 על 1 מול סיידוף, שביציאה גדולה מנע שער.

33 – כדור עומק מימין אל פושה שחלם בקצה הרחבה. כשהוא התעורר, הוא גילה שסיידוף הקדים אותו…

36 – לפרדי דוד נמאס לראות את איבודי הכדור והוא ערך חילוף ראשון כבר במחצית הראשונה. נאור סבג נכנס במקומו של אופיר חמו.

38 – צהוב שמיני העונה לאורי כהן. (גם במחזור הקדום, שחקן קטמון קיבל צהוב 8 בדקה ה 38).

40 – אני מתנצל אם התיאור נשמע כמו שחוזר על פני עצמו, במין דיוק מרגיז. רמי פרץ באגף ימין, העביר לרחבה לפושה – שבעט החוצה.

43 – צהוב חמישי העונה ליוגב לרמן, שיעדר מהמשחק בעוד שני מחזורים בנצרת.

45+1 – צהוב תשיעי העונה למתיאס, שיעדר גם הוא מהמשחק בנצרת. “בסוף רק האוהדים ייסעו לנצרת ולא השחקנים”. עדכנו את אודי שלא רק שהוא נוסע, הוא עולה בהרכב…

תוצאת מחצית – 0-0.

לפני תחילת המחצית השנייה – הונף ביציע שלט גדול – שברך את קבוצת האוהדים של הפועל רובי שפירא, לכבוד עלייה לליגה א’. שש דקות מטדי, קבוצת אוהדים נוספת עלתה ליגה, רק שלה אף אחד לא יתלה שלטי עידוד בטדי…

מחצית שניה

49 –  “תן כתף“… אבירם ברוכיאן הגביה כדור קרן. שוב תרגיל הרכבת… הפעם מיקו ממן הגיע אל הכדור, עם הכתף שלו ומשם הכדור ניתז פנימה. 1-0 להפועל קטמון ירושלים. שערו השישי העונה של ממן ובישול 12 העונה לברוכיאן.

51 – אורי כהן הגביה מהאגף השמאלי, מתיאס קיבל כדור 3 מ’ מהשער. הקהל קפץ בגול – אבל הכדור לא נכנס פנימה…

53 – שער שני של קטמון (מיקו או מתיאס?), נפסל בגלל עבירה על השוער.

פרופ’ משה טטר – “זה הזמן להכניס את רז שטיין. הרצליה חייבים לתקוף, רז מהיר והוא ינצל את זה”.

64 – לקח עשר דקות עד שהמסר של טטר ירד אל פרדי.. רז שטיין במקומו של מיקו ממן. חילוף ראשון בהרצליה.

69 – ברוכיאן בעט כדור מטעה, קיפץ אל הדשא וכמעט הפתיע את השוער..

70 – שי חדד הרים רגל גבוהה. שחקן אורח עבר במקום וקיבל מכה. אם ממש רוצים – מגיע לו צהוב. השופט חשב אחרת, וקטמון נותרה בעשרה שחקנים… אודי – אתה בהרכב גם בשבוע הבא…

71 – עבירה של אופיר עמרם על סיידוף ברחבה – אדום או מינימום צהוב. נראה הרבה יותר מסוכן ממה שקרה דקה קודם. השופט חשב אחרת…

פרדי על הקווים בתנוחת “האדם החושב” של רודאן.

76 – רז חטף כדור והוליך מתפרצת של שניים מול שניים. בעיטה והכדור נהדף לקרן.

78– צהוב ראשון העונה לאוהד סיידוף. אתה בטוח שזה הראשון שלו? אני זוכר שהוא קיבל.. שאלו ביציע. צוות התחקירנים של ה”כתב” בדק ומצא שבעונה שעברה, אכן סיידוף קיבל אפילו 3 צהובים. העונה – הראשון.

79 – חילוף לא ברור בהרצליה. חי אברהם נכנס, דווקא במקומו של הבולט בקבוצה – רמי ב. אולי גם מאמנה הנוכחי של הרצליה, חושב על אימון בקטמון בעתיד?

83 – החזרת כדור אחורה משלושים מ’, כמעט והפכה לשער עצמי… יש אלוהים בינתיים בירושלים…

85 – חילוף שלישי בהרצליה.

89 – חילוף שלישי בקטמון. גולן חרמון נכנס לחזק את ההגנה. חכמת ההמונים אמרה שמתיאס (שנראה גמור) ייצא, אבל פרדי הוציא את מבשל השער – ברוכיאן.

90 – הרצליה בהתקפה, הכדור הורחק מהרחבה והגיע אל מתיאס מרטין, סמוך לקו האמצע. מתיאס הסתובב על המגן שלו ורץ שמאלה. שני שחקנים עלו עליו, מה שהותיר את רז שטיין ריק לגמרי בצד השני. המסירה של מתיאס הייתה חזקה מדיי. רק שרז השיג בכל זאת את הכדור, חתך לכיוון המרכז, הטעה את המגן וירה בשמאל מ 19 מ’ אל הפינה הרחוקה של השער ופנימה. 2-0 להפועל קטמון ירושלים. שערו הרביעי העונה של רז (משחק שני ברציפות שהוא כובש). גם בפעם הקודמת, שהשופט פריד שפט את קטמון בטדי (דרבי בסיבוב הראשון) – רז שטיין כבש את השער השני של קטמון וגם אז – זה היה בדקה ה 90….

2-0

השופט הוסיף 5 דקות תוספת זמן…

90+3 – חי אברהם כבש שער, שנפסל בגלל נבדל.

2-0 בסיום להפועל קטמון ירושלים, שרחוקה שתי נקודות בלבד מהמקום השלישי וחמש מהמקום השני… מי יודע…

שפט יגאל פריד, לעיני 1,800 צופים בטדי.

סיכומים

מוריד את הכובע. משחק טוב שלכם. לחימה. למרות הרחקה תמוהה, לא נשברתם. כל הכבוד.

אורי כהן: “משחק לחימה. קבוצה של גברים. מאושר עד השמיים אי אפשר לדעת מה יהיה, הכול פתוח”.

רז שטיין: ” אני שמח לכבוש ושמח שניצחנו , אין כמו טעם הניצחון. צריך להמשיך ככה ותודה לקהל”..

מיקו ממן: “נתנו הכול על המגרש, המשחק הזה היה חשוב לנו וגם לפרדי. שמח לכבוש ולעזור לקבוצה ועכשיו רק נשאר לטפל בעצמי על מנת להיות כשיר לשבוע הבא”.

קטגוריות: כדורגל

פוסטים פופולארים

מה היה לנו

  א – אוקלהומה – מה שחסר להם באמת, זה רכז ...

שירים בלי ש

מסעה של קבוצת הפועל קטמון ירושלים, שהחל לפני שש שנים, ...

" יום שמח לא

פנייה לשחקנים באסיפה לפני המשחק מול עפולה: (ומה קרה בפועל..). א ...

no mas por favor

סוף שבוע עצוב עבר על חובבי הספורט בעולם, לאחר שלאנס ...

עונג שישי

במסגרת המחזור שלישי בליגה הלאומית בכדורגל,  ארחה קבוצת הפועל קטמון ...

מפרסמים