הכתב

אתר הספורט המקומי שלך

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter

13 שנה עברו מאז יצא מתניה ראבינסון מקיבוץ טירת צבי  עם כוח של ‘גולני’ לפעילות במחנה הפליטים בג’נין. במהלך הפשיטה מבית לבית, תוך ניסיון לפגוע במחבלים ותוך מאמץ שלא לפגוע באוכלוסייה אזרחית, נורה ונהרג מאש מחבלים.

מתניה אהב ספורט, היה שחקן כדורעף טוב, ושיחק בקבוצת הנוער של ‘הפועל בקעת בית שאן’. מדי שנה מתקיים לזכרו טורניר כדורעף שנקרא על שמו: ‘טורניר מתניה’, וכך גם ביום שישי שעבר. 65 קבוצות, מבאר שבע ועד קצרין. ילדים, נוער, נשים, גברים, חובבים ושחקנים מקצועיים לקחו חלק באירוע המרהיב שהתרחש על מדשאות טירת צבי.

ספיר שמחה ביבי, מאי תומר ומורן רחמים, שחקניות מ.כ. נס ציונה, נטלו חלק בטורניר הנשים, בקבוצה שנקראה “גורדון יונייטד”.

מדובר בטורניר מדשאות 3 על 3, בתנאי כדורעף חופים (כלומר – אסור להעביר באצבעות או בעילית). המשחקים (עד הגמר עצמו) היו מערכה אחת עד 15 נקודות.

ספיר מאי ומורן ניצחו 15-1, 15-4, 15-5, 15-6, 15-10. המשיכו וניצחו שני משחקים נוספים ועלו למשחק הגמר – כאשר המנצחת היא הא הקבוצה הראשונה להגיע ל 21 נקודות. היה משחק צמוד – ובסיום הקבוצה מעילבון ניצחה 21-19 וזכתה בטורניר. “גורדון יונייטד” זכו במקום השני.

ספיר שמחה ביבי: “הוריו של מתניה דיברו בסוף וחילקו פרסים לזוכים. לאחר מכן הלכנו לטבול במעיין בעין הנציב וחזרנו שמחות ומאושרות הביתה”.

קטגוריות: כדורעף

פוסטים פופולארים

מה היה לנו

  א – אוקלהומה – מה שחסר להם באמת, זה רכז ...

שירים בלי ש

מסעה של קבוצת הפועל קטמון ירושלים, שהחל לפני שש שנים, ...

" יום שמח לא

פנייה לשחקנים באסיפה לפני המשחק מול עפולה: (ומה קרה בפועל..). א ...

no mas por favor

סוף שבוע עצוב עבר על חובבי הספורט בעולם, לאחר שלאנס ...

עונג שישי

במסגרת המחזור שלישי בליגה הלאומית בכדורגל,  ארחה קבוצת הפועל קטמון ...

מפרסמים