הכתב

אתר הספורט המקומי שלך

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter

שבוע שלישי ברציפות ש מ.כ. עף נס ציונה משחקת במגרשה הביתי. הפעם מדובר במשחק השלמה מהמחזור הראשון. היריבה – ע.ל.ה. אור יהודה. המטרה – להעביר עוד שבוע, לפני “המשחק” של הסיבוב הראשון – מול מ.ס. מודיעין, במודיעין  מודיעין, פגשה באמצע השבוע, את הבלתי מנוצחת הנוספת בליגה – רמת אביב 1. בחוץ. זה נגמר 12-25 (המערכה הצמודה במשחק) 9-25, 7-25. תוך 40 דקות…

ביציע נצפתה דניאלה גור, ששיחקה בעונה שעברה בנס ציונה וחזרה השנה למודיעין.  מאשה טקצ’וב חזרה לאחר שלושה שבועות של היעדרות וג’ינה מטביינקו חזרה לאחר מחלה. מנגד –  ליטל ג’ימי פצועה ומרגריטה בביץ’ אמנם הגיעה אבל חולה וגם ביציע, נרשמו מספר חיסורים… מנגד, האורחות הגיעו עם שבע שחקניות בלבד ולאחר שני ניצחונות רצופים.

מערכה ראשונה – רוברט פרלוב, מאמנה של נס ציונה פתח עם ג’ינה מטביינקו, מתי מצליח, ג’ני רוזנספט, טנייה לסיצ’ה (הופעת בכורה בשישייה הפותחת), אנה הירש ורוני הראל. שני אייסים של טנייה, העלו את נס ציונה ל 4-8 ושלחו את האורחות לפסק זמן, אבל דווקא המאמן שלהן נראה הרבה יותר רגוע… אייס של גי’נה העלה ל 9-13. גילה אסייג עלתה. ג’ני וג’ינה ירדו לספסל. לפתע פתאום, האור יהודיות התעוררו והשיגו שש נקודות רצופות  בדרך ל 21-17 לטובתן. “מה זה הבלגן הזה?” שאלו ביציע ורוברט ביקש מהשחקניות להתעורר כבר. המכונית יצאה מניוטרל ונכנסה להילוך – גינ’ה לחור, רוני בחסימה, גי’נה בחסימה, ג’ני הכינה אחורה להנחתה יפה של מתי, רוני חסימה ובהנחתה קטנה ונס ציונה סגרה ריצה של 0-6 מהצד השני. ב 23-24, בביץ עם מכת הפתיחה, ההחזרה יצאה החוצה, 23-25 ו 0-1 לנס ציונה במערכות. ביציע נרשמה אנחת רווחה…

מערכה שנייה – פתיחה צמודה של המערכה. רוני הגיבה בשני אייסים, בביץ הנחיתה על החסימה שלהן ונס ציונה פתחה יתרון קטן 10-12. סוף כל סוף בום על קולי של מאשה, סרבים מצוינים של בביץ, וריצה של 0-5 העלתה את המארחות ל 12-18. הנשק הסודי משבוע שעבר, עדי לנג עלתה למגרש, ג’ינה נתנה מכת פתיחה ארוכה לצד ימין, האוריות חשבו שזה בחוץ, אבל לא. המערכה הסתיימה ב 18-25 וכעת זה 0-2 לנס ציונה.

מערכה שלישית או “אוי ויי אם נשחק ככה בשבוע הבא” – 1-4 ו 2-6 לאור יהודה. נס ציונה משווה ל 7-7. אבל אין מומנטום, ריצה של 1-7, העלתה את אור יהודה ל 14-8. האוהדים ביציע התחילו לתלוש שערות (וכידוע – אין לנו יותר מדי…)רוני הראל עלתה מהספסל וישר הנחיתה משמאל. ג’ני עברה להגיש והן לא כל כך הסתדרו עם מכות ההגשה שלה. מתי ברצף של הנחתות וחסימות, סחבה את נס ציונה לשוויון 14-14. לא הספקנו לעשות אפצ’י ואור יהודה שוב ביתרון 4, 18-14. כעת הסרבים של רוני באים לעזרתנו והנחתה של עדי, השוותה ל 19-19. 22-21 לאור יהודה. פשוט לא להאמין איך אפשר לסבך את המשחק. סרב שלהן לרשת, רוני בבום על קולי, החזירה את היתרון לקבוצה הביתית, רוני הנחיתה משמאל ועדי סגרה את המשחק עם אייס 22-25 ו 0-3 ל מ.כ. עף נס ציונה על אור יהודה.

שישה משחקים, שישה ניצחונות וכאמור – בשבוע הבא – הקרב מול מ.ס. מודיעין, שעדיין לא איבדה מערכה העונה… (היריבות שלה משיגות 12 נקודות בממוצע למערכה). קל זה לא יהיה…

 

בעזרתו של מאמן מ.כ. עף נס ציונה, רוברט פרלוב, נסכם את  המשחק ונתכונן למשחק מול מ.ס. מודיעין:

ש – השחקניות מצליחות לצאת מבורות ש מ.ס. מודיעין לא נכנסות אליהם. מצד אחד – אתם יודעים מה לעשות בכדי לצאת מהמצבים האלו ולא בטוח שמודיעין יידעו מה לעשות במצבים האלו, הן פשוט לא היו בהם השנה. מצד שני – לא בטוח שתגיעו בכלל למצבים האלה…

ת – “נקודה טובה. אני מסכים לחלוטין.  לכן אנחנו צריכים לגרור אותן למשחק צמוד. אם הן תפתחנה פער גדול בהתחלה יהיה לנו קשה לחזור”.

ש – אם נשחק בשבת הבאה, כמו ששיחקנו אתמול במרבית המשחק – יותר עדיף שנשאר בבית.. (הבית שלי, אגב, חמש דקות מהאולם במודיעין).

ת – “אף פעם לא עדיף להישאר בבית. גם אם נשחק כמו ששיחקנו שבוע שעבר ונפסיד – לא יקרה שום דבר. זה בסה”כ רק עוד משחק ליגה והעונה עוד ארוכה. לא משחק עונה ולא נעליים. חשוב לשים את המשחק הזה בפרופורציות אחרת נפסיד אותו בחנייה”.

ש – הכנות מיוחדות למשחק?

ת – “אני עובד עם הבנות הרבה על הקטע המנטאלי (ע”ע סעיף קודם) וחשוב שיבואו רגועות כמה שניתן כי גם ככה אנחנו סובלים מנחיתות פיזית במשחק הזה”.

ש – כל הכבוד לבביץ’ על הנכונות, הדרבון וההקרבה. וגם על היכולת במערכה השנייה. דיברתי אתה ביציאה מהאולם, היא נראתה בהירה יותר מחיוורון…”

ת – “בביץ’ פייטרית. נצטרך הרבה לוח לחימה בשבת”.

ש – עדי – חילוף מנצח מהספסל, הוכיחה את עצמה שבוע שני ברציפות. Little is enough when you got the right staff.”

ת – “עדי מצליחה ליישם נכון את הדגשים שאני נותן ובכך יתרונה. אני מקווה שבשבת תהיה פעם שלישית גלידה”.

ש – מאשה – צריכה להוריד את החלודה שלה. תצטרכו את הקילרים שלה בשבוע הבא…

ת- “למאשה יש כוח וכשהיא מגיעה לכדור נכון הוא גם מתלבש לה יפה. יש לה אלמנט של כושר מעט לקוי אחרי ההיעדרות שלה אבל גם ממנה אני מצפה לתרומה משמעותית במשחק הקרוב.”

ש – מערכה ראשונה – הקבוצה שיחקה בהילוך שני, רק ב 17-21, היה סוויץ’ בצורת המשחק. פתאום היה באזז על המגרש…

ת – “כנראה יש להן הצתה מאוחרת”…

ש – טוב שיש את רוני. מאוד יציבה במשחק שלה.

ת – “רוני מאוד יציבה והיא כרגע מספקת את המחץ. נצטרך אותה חדה מול מודיעין”.

 

קטגוריות: כדורעף

פוסטים פופולארים

מה היה לנו

  א – אוקלהומה – מה שחסר להם באמת, זה רכז ...

שירים בלי ש

מסעה של קבוצת הפועל קטמון ירושלים, שהחל לפני שש שנים, ...

" יום שמח לא

פנייה לשחקנים באסיפה לפני המשחק מול עפולה: (ומה קרה בפועל..). א ...

no mas por favor

סוף שבוע עצוב עבר על חובבי הספורט בעולם, לאחר שלאנס ...

רק בגלל הרו

לא בטוח שלזה מיכה שיטרית התכוון כאשר הוא חיבר את ...

מפרסמים